2020-01-20

Pamoka: TeamViewer prisijungimas. Kliento pusė. (Video)

Trumpas aprašymas kaip pasijungti TeamViewer, kad kitas asmuo galėtų prisijungti prie Jūsų kompiuterio. Veiksmai aprašyti žingsniais su nuotraukomis.


 1. Parsisiunčiame TeamViewer iš ČIA
 2. Išsaugome siunčiamą failą kompiuteryje. Šiuo atveju - ant darbalaukio.
 3. Paleidžiame parsiųstą failą, paspausdami du kartus su pele ant instaliacinio failo.
 4. Ekrane išmes lentelę ir pasirenkame Taip (Yes). Šio žingsnio nuotraukos padaryti nepavyko.
 5. Atsidarius instaliavimo langui, pasirenkame geltonai paryškintas parinktis ir spaudžiame priimti-baigti.
 6. Po kelių akimirkų programa įsirašys ir programa pirmą kartą atsidarys automatiškai. Iššokus pavaizduotai lentelei spaudžiame "Atsisakyti"
 7. Valio! Programa parengta naudoti. Tiesiog belieka kitam asmeniui, kuris nori prisijungti prie Jūsų kompiuterio padiktuoti Jūsų ID ir slaptažodį. Dėmesio. Prisijungimo duomenis dėl saugumo kiekvieną kartą įjungus programą pasikeis. Tad kitą karta norint prisijungti vėl reikės perduoti ID ir slaptažodį.
 8. Nuo šio programa bus galima rasti paspaudus piktogramą prie laikrodžio.
  Tačiau rekomenduoju išjungti funkciją, kad programa įsijungia kartu su kompiuteriu. Taip bus saugiau, o ir kompiuteris įsijungs ir veiks sparčiau, mat mažiau bus apkrauta kompiuterio atmintis. Tam tikslui programos pagrindiniame lange reikia nuimti varnele "Paleisti kartu su Windows". Kur reikia nuimti varnelę pažymėta geltonai ir apibraukta.
 9. Kitą karta norint paleisti TeamViewer jį bus galima rasti paspaudus "Pradžia" (Start) ir ties programų sąrašo T raide. Pavyzdyje windows 10 operacinė sistema.
Sekmės 😉


Papildyta.
1-7 žingsniai video pamokoje.